ŻYCZENIA WIELKANOC 2022

Kochani Parafianie

Święta Wielkiej Nocy to czas zwycięstwa miłości, czas wytrwałej otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, piekłem i szatanem, czas wiary w siłę i możliwości człowieka. W tym szczególnym czasie pragnę życzyć  Wam by te Święta Wielkanocne przyniosły Wam wszystkim dużo miłości, radości i pokoju, i wszelkiej ludzkiej życzliwości. Modlę się za wszystkich o zdrowie i moc powstania z wszelkich grzechów i słabości i by te Święta stały się źródłem umacniania ducha. By Zmartwychwstały Chrystus pomógł nam pokonać wszelki strach związany z epidemią, wojną, oddalił od nas wszelkie zarazy, głód, niepewność jutra , epidemie i  obudził w nas to co uśpione jest, ożywił to co martwym się stało a światło Jego słowa i Miłosierdzia niech prowadzi nas do nowego życia. Alleluja, Alleluja.  Szczęść Boże.

Ks. Zbigniew Kostewicz   duszpasterz

Grób Pański