Renowacja ołtarza Najświętszego Serca Pana Jezusa, to kolejny etap renowacji wnętrza naszej parafialnej świątyni. Zaplanowana jest na rok 2021. Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa utrudnia nam realizację tego celu. Jesteśmy jednak optymistami, w bieżącym roku, tylko wewnątrz kościoła udało nam się odnowić gruntownie zakrystię /a właściwie wyremontować wszystko od podstaw na bazie starych murów/, odrestaurować obraz św. Marcina, dokonać renowacji ołtarza Matki Bożej.

Jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć ten cel, można to uczynić wpłacając datek na nasze konto parafialne, z dopiskiem NA RENOWACJĘ OŁTARZA.

Numer konta bankowego:

74 8144 0005 2003 0030 0736 0001