W związku z tym, że wprowadzono kolejne ograniczenia dotyczące walki z epidemią koronawirusa, we Mszy Świętej może uczestniczyć jednorazowo do 5.osób.

Proszę, aby przede wszystkim dać możliwość uczestnictwa tym, którzy zamawiali intencję mszalną.                                                               Proszę też, aby pozostała część rodziny pozostała w domu. W tym czasie, gdy w kościele sprawowana jest Eucharystia, łączmy się duchowo, przez modlitwę, tworząc wspólnotę wiary, miłości i nadziei.