OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

• Pod chórem na półce nowy nr czasopism:„ Pielgrzym” „L’osservatore Romano”, „Świat Misyjny” i „Misje Dzisiaj”.
  • Tydzień temu w kolekcie inwestycyjnej na prace remontowe i renowacyjne naszej świątyni zebraliśmy 116,- zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  • Dziś kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać!
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św. tradycyjnie w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00.
  • Dziś o godz. 10.00 swą jubileuszową Mszę św. w 67 rocznicę Święceń Kapłańskich odprawi pochodzący z tej parafii Ks. Prałat Zbigniew Donarski. Przy okazji tej jubileuszowej Mszy św. Ksiądz Prałat rozprowadzał będzie książkę o swoim życiu i powołaniu oraz posłudze kapłańskiej w cenie 10,- zł za 1 egz.
  • Jest już nowy kalendarz intencji mszalnych. Osoby zainteresowane mogą zarezerwować msze w biurze parafialnym, w godzinach urzędowania.
  • Biuro parafialne jest czynne we wtorki od 15.00 do 16.00; w środy po wieczornej Mszy św. i w czwartki od 15.00 do 16.00. telefon do biura parafialnego: 536 963 629.
  • Pragnę przypomnieć, że od początku następnego miesiąca Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 11.30.
  • Za tydzień, w niedzielę 09.br., o godz. 14.00 odbędzie się Rodzinny Rowerowy wyjazd na Dzień Ziemniaka do Parafii  Wielki Mędromierz. Wyjazd z parkingu przy kościele, dzieci jadą pod opieką swoich rodziców lub pełnoletnich opiekunów. Każda osoba jadąca rowerem musi być wyposażona w element odblaskowy oraz kask ochronny na głowę. Trasa prowadzić będzie do Wielkiego Mędromierza dalej do Wieszczyc, tam wspólna integracja przy ognisku oraz zabawach i konkursach, a następnie powrót do Gostycyna. Warunek to dobra pogoda (Nie wyjeżdżamy w deszczu!!!).
  • Pragnę przypomnieć i wyczulić, byśmy segregowali wyrzucane z cmentarza śmieci.