na  Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 5.06.2022r.

1. Dziś I niedziela czerwca, miesiąca poświęconego czci NSPJ. Nabożeństwa ku czci NSPJ po mszach świętych o godz.17:15.Zapraszam serdecznie…Kolekta diecezjalna. Bóg zapłać.
  2. Po mszach świętych dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.
  3. Dzisiaj przypada w Kościele Misyjny Dzień Chorych a w Polsce Dzień Dziękczynienia.
  4. Jutro II Dzień Zielonych Świat-NMP Matki Kościoła.
  5. W środę przypada św. Jadwigi Królowej a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Najświętszej-zakończenie czasu komunii św. wielkanocnej.
  6. Jutro rano o 4,30 wyruszamy na Pielgrzymka na Podlasie. Zbiórka w Tucholi na placu przy Dino o godz.4:30.
  7. Zapowiedzi parafialne: Mateusz Piwowarski kawaler zam. Gostycyn i Patrycja Słonina panna zam. Ojrzanowo zap. I
  8. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  3. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  4. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.