OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

• Pod chórem na półce nowy nr czasopisma:„ Pielgrzym” oraz „L`osservatore Romano”.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św. tradycyjnie w czwartek od godz. 16.00 – do 17.10.
  • W sobotę nasza parafia przeżywała odpust parafialny, we wspomnienie św. Rozalii. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie corocznego festyn „Rozaliady”. Dziękuję też wszystkim parafianom za liczny udział w procesji do figury i we Mszy św., który jest dla wszystkich przygodnych pięknym świadectwem wiary. Niech święta Patronka wyprasza wszystkim zdroje łask i uchroni od zarazy oraz innych chorób.
  • Dziś nasze Dożynki Parafialne. Msza dziękczynna za plony i o błogosławieństwo dla parafian oraz dobrodziejów naszej parafii o godz. 11.15. Serdecznie zapraszam!
  • Dziś także rocznica mordu w lesie w Rudzkim Moście. Msza żałobna w Rudzkim Moście przy pomniku, pod przewodnictwem J E Księdza Bpa Arkadiusza Okroja o godz. 16.00.
  • W sobotę o godz. 15.00 zapraszam do  plebanii  Radę Parafialną.