na   XVIII  Niedzielę  Zwykłą  31.07.2022r.

1. Dziś 5 niedziela miesiąca lipca..Kolekta remontowo- budowlana.Bóg zapłać.
  2. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii Chojnicką Grupę Pielgrzymkową zdążającą na Jasną Górę.O godz.20:30 Apel Jasnogórski a jutro rano o godz.6 msza świeta pielgrzymkowa.
  3. Jutro tj.1 sierpnia rozpoczynamy nowy miesiąc poświęcony Matce Bożej w Jej pieknych świętach Maryjnych,pielgrzymkach do Jej sanktuariów i świętach narodowych.Jutro też przypada Dzień modlitw za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim w 78 rocznicę wybuchu powstania.

4.W przyszłą niedzielę ofiary przeznaczone na diecezję.

1. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne:I czwartek miesiąca-modlimy się o powołania;I piątek po mszy św.porannej odwiedziny chorych;okazja do spowiedzi św.i nabożeństwo do NSPJ;I sobota to Przemienienie Pańskie.

6.W tym tygodniu wspominamy:jutro św.Alfonsa Marii Liguoriego bpa i dr Kościoła;w czwartek św.Jana Marii Vianneya patrona proboszczów.

1. Zapowiedzi parafialne:

Fijałkowska Magdalena panna zam.Kamienica i Rybak Kamil kawaler zam.Cekcyn zap.III

Joanna Marta Remus panna zam.Przyrowa 28A i Emil Szymański kawaler zam.Ostrów Mazowiecka zap.II

Alicja Marta Rewa panna zam.Gostycyn Okrężna 17 i Emil Langowski kawaler zam.Wielka Klonia 80  zap.I

8 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa.

1. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

10.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

1. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.