na   XVII  Niedzielę  Zwykłą  24.07.2022r.

1. Dziś 4 niedziela miesiąca lipca..Kolekta na potrzeby naszej parafii.Bóg zapłać.
  2. W przyszłą niedzielę ostatnią w lipcu gościć będziemy w naszej parafii Pielgrzymkę Chojnicką zdążającą do Częstochowy.Ugościjmy pielgrzymów po chrześcijańsku:Gośc w dom -Bóg w dom.Ofiary w tym dniu przeznaczone są na remonty i budowy w diecezji.
  3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy XXIII Tydzień Sw.Krzysztofa.Na mszach św.błogosławieństwo kierujących i podróżujących a po mszach św.poświęcenie pojazdów.Ofiary z poświęcenia pojazdów przeznaczone są na rzecz misjonarzy.Dzisiaj obchodzimy również Światowy Dzień dziadków i osób starszych.Dzisiaj przypada też Dzień modlitw za samorządowców.
  4. W tym tygodniu wspominamy:w poniedziałek: św.Jakuba Apostoła i św.Krzysztofa;we wtorek św.Joachima i Anny-rodziców NMP;w czwartek św.Szarbela z Libanu;w piątek-św.Marty,Marii i Łazarza.
  5. Zapowiedzi parafialne:

Krzysztof Lew-Kiedrowski kawaler zam.Gostycyn ul.Modrzewiowa 2/2 i Daria Otłowska panna zam.Włocławek ul Planty3/7/80; zapowiedz III

Fortuńska Gabriela panna zam.Kamienica i Cupiał Bartosz kawaler zam.Kamienica zap.III

Ryckowski Paweł kawaler zam.Przyrowa i Frąckowska Katarzyna panna zam.Pruszcz zapowiedz III

Fijałkowska Magdalena panna zam.Kamienica i Rybak Kamil kawaler zam.Cekcyn zap.II

Joanna Marta Remus panna zam.Przyrowa 28A i Emil Szymański kawaler zam.Ostrów Mazowiecka zap.I

6 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

9.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

1. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.