Ogłoszenia duszpasterskie na   XVI   Niedzielę  Zwykłą   17.07.2022r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca lipca. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. Trwają wakacje, więc życzymy wszystkim wypoczywającym szczęśliwych i bezpiecznych wakacji. Okazje do spowiedzi przed każdą mszą św. Zapraszam
  3. W przyszłą niedzielę 24 lipca z okazji św. Jakuba i św. Krzysztofa odbędzie się po wszystkich mszach świętych uroczyste błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Jak co roku ofiary składane przy poświęceniu wraz z wręczeniem okolicznościowych pamiątek są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy w akcji 1 grosz za 1 przejechany kilometr. W przyszłą niedzielę obchodzimy też Światowy Dzień dziadków i osób starszych.
  4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Szymona z Lipnicy; w środę bł. Czesława prezbitera; w piątek św. Marii Magdaleny i w sobotę św. Brygidy zakonnicy.
  5. Zapowiedzi parafialne: Anna Górecka panna zamieszkała w Gostycynie ul Półkole 10 i Piotr Flatów kawaler zamieszkały w Minikowie 43C/2 zapowiedz III

Krzysztof Lew-Kiedrowski kawaler zam. Gostycyn ul. Modrzewiowa 2/2 i Daria Otłowska panna zam. Włocławek ul Planty3/7/80; zapowiedz II

Fortuńska Gabriela panna zam. Kamienica i Cupiał Bartosz kawaler zam. Kamienica zap.II

Ryckowski Paweł kawaler zam. Przyrowa i Frąckowska Katarzyna panna zam.Pruszcz zapowiedz II;

Fijałkowska Magdalena panna zam. Kamienica i Rybak Kamil kawaler zam. Cekcyn zap.I

6 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

9.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

1. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.