Ogłoszenia duszpasterskie na   XIV   Niedzielę  Zwykłą   3.07.2022r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Kolekta na potrzeby naszej diecezji. Bóg zapłać.
  2. Dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Życzymy im i wszystkim pedagogom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji. Okazje do spowiedzi przed każdą pierwszą mszą świętą dla dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje. Zapraszam.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W tym tygodniu wspominamy: w środę Błogosławionej Marii Teresy Leduchowskiej- dzień Apostolstwa Chorych; w piątek św. Jana z Dukli prezbitera.
  5. Zapowiedzi parafialne: Anna Górecka panna zamieszkała w Gostycynie ul Półkole 10 i Piotr Flatów kawaler zamieszkały w Minikowie 43C/2 zapowiedz I
  6. Dziękuję panu Leszkowi i Alosiowi za skoszenie trawy i pewnym osobom za wiktuały złożone na stół plebanijny. Bóg zapłać.
  7. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  8. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  9. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii.
  10. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  11. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.