na   XIII   Niedzielę  Zwykłą    26.06.2022r.

1. Dziś ostatnia niedziela czerwca, miesiąca poświęconego czci NSPJ. Nabożeństwa ku czci NSPJ po mszach świętych o godz.17:15.Zapraszam serdecznie…Kolekta na potrzeby naszej parafii.Bóg zapłać.
  2. Dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje.Życzymy im i wszystkim pedagogom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.Okazje do spowiedzi przed każdą pierwszą mszą świętą dla dzieci i młodzieży rozpoczynających wakacje.Zapraszam
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca.Po mszy św.porannej odwiedziny chorych;od godz.16:45 spowiedż św. a po mszy św.wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ; I sobota miesiąca Litania do Matki Bożej.
  4. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca lipca ofiary przeznaczone na diecezję.
  5. 29 czerwca w środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,kolekta na rzecz Stolicy Apostolskiej.
  6. Jutro przypada NMP Nieustającej Pomocy-odmówimy nowennę a we wtorek przypada św.Ireneusza bpa i męczennika.

7 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

10.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

1. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.