1. Dziś III niedziela czerwca, miesiąca poświęconego czci NSPJ. Nabożeństwa ku czci NSPJ po mszach świętych o godz.17:15.Zapraszam serdecznie…Kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. W Kościele rozpoczął się już czas zwykły ale trwamy jeszcze w oktawie Bożego Ciała. Po mszach św. o godz.17:15 procesje eucharystyczne dookoła Kościoła i litania do NSPJ.
  3. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela błogosławieństwo i poświęcenie wianków. W tym dniu przypada Dzień Ojca.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa-Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów a w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
  5. Jutro w Polsce obchodzimy Dzień Uchodźcy.
  6. Zapowiedzi parafialne :Mateusz Piwowarski kawaler zam. Gostycyn i Patrycja Słonina panna zam. Ojrzanowo zap. III
  7. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  3. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  4. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.