na VI Niedzielę Wielkanocną 22.05.2022r.

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna-IV niedziela maja, miesiąca poświęconego naszej Pani i Królowej Maryi. Pragniemy modlitwą i majówkami wychwalać i wielbić Imię naszej Królowej. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  2. Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii Biały Tydzień. Dziękuję serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w Białym Tygodniu i za złożone ofiary dla biednych dzieci na misjach.
  3. Jutro ,we wtorek i w środę dni modlitw o urodzaje-dawne dni krzyżowe.
  4. W tym tygodniu we wtorek: NMP Wspomożycielki Wiernych; w czwartek św. Filipa Neri i Dzień Matki. Zapraszam wszystkie mamy na mszę św. na godz.18.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego -kolekta remontowo-budowlana.
  6. Serdecznie dziękuję panom, którzy wykosili trawę koło plebani, cmentarza i parkingu.
  7. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  8. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  9. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  10. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  11. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.