na V Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022r.

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna-III niedziela maja, miesiąca poświęconego naszej Pani i Królowej Maryi. Pragniemy modlitwą i majówkami wychwalać i wielbić Imię naszej Królowej. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Ofiary na  potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  2. Dziś rozpoczyna się dla dzieci pierwszokomunijnych Biały Tydzień.
  3. Jutro Święto św. Andrzeja Boboli Prezbitera i Męczennika, patrona Polski.
  4. W sobotę zakończenie Białego Tygodnia. Planujemy dla dzieci na zakończenie małą wycieczkę krajoznawczą.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące..
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali uroczystość I Komunii świętej i za dar ołtarza..
  7.  Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  1. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.
  2. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  3. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  4. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.