na  Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022r.

1. Dziś Niedziela Wielkanocna-Zmartwychwstanie Pańskie. Koniec Triduum Paschalnego. Kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. Jutro II Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte jak w niedzielę. Po mszach świętych zbiórka do puszek na KUL.
  3. W przyszłą niedzielę- niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15:00 zapraszam na Godzinę Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę wielkanocną o godzinie 11:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. Dziękuje za ofiary złożone w skarbonkach wielkopostnych.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone w Wielki Piątek na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  7. Wielkie podziękowanie za kwiaty do Bożego Grobu, za adorację podczas Triduum Paschalnego, za życzenia i przygotowanie Bożego Grobu.

8  . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.

10.Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

11.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

12.Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.