na  Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05.2022r.

1. Dziś Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego -V niedziela maja, miesiąca poświęconego naszej Pani i Królowej Maryi. Pragniemy modlitwą i majówkami w tych ostatnich dniach wychwalać i wielbić Imię naszej Królowej.. Kolekta remontowo-budowlana. Bóg zapłać.
  2. We wtorek kończymy nabożeństwa majowe w święto Nawiedzenia NMP a w środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe do NSPJ.
  3. W środę 1 czerwca w dzień św. Justyna męczennika przypada Dzień Dziecka. Składamy wszystkim dzieciom jak najserdeczniejsze życzenia, aby zawsze były radosne, szczęśliwe i kochane .
  4. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne: I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; I piątek po mszy św. porannej odwiedziny chorych a po mszy św. o godz.17,15 nabożeństwo ku czci NSPJ. Okazja do spowiedzi od godz.16:45;I sobota nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po mszy o godz.18.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego -Zielone Świątki. Po mszach świętych zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim MAMOM za udział we mszy świętej w ich święto.

7 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.

9.Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

10.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

11.Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.