na  Niedzielę Trójcy Najświętszej 12.06.2022r.

1. Dziś II niedziela czerwca, miesiąca poświęconego czci NSPJ. Nabożeństwa ku czci NSPJ po mszach świętych o godz.17:15.Zapraszam serdecznie…Kolekta na remont WSD w Pelplinie. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj zakończenie czasu Komunii św. wielkanocnej.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę a po mszy św. o godz.11:15 procesja do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie naszych domów w tym szczególnym dniu, Przygotowanie 4 ołtarzy, przygotowanie całej procesji i zachęcenie dzieci do sypania kwiatków. Próby odbędą się o godz.16:30 w poniedziałek, wtorek i środę.
  4. Jutro przypada św. Antoniego; we wtorek bł. Michała Kozala bpa i męczennika; w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego;
  5. Wróciliśmy z pielgrzymki po Podlasiu. Chciałbym wszystkim uczestnikom złożyć serdeczne podziękowanie za uczestnictwo. Bóg zapłać.
  6. Zapowiedzi parafialne: Mateusz Piwowarski kawaler zam. Gostycyn i Patrycja Słonina panna zam. Ojrzanowo zap. II
  7. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  8. Zapraszam na pielgrzymkę- we wrześniu na Podkarpacie.
  9. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  10. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  11. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.