na IV Niedzielę Wielkanocną 8.05.2022r.

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna-II niedziela maja, miesiąca poświęconego naszej Pani i Królowej Maryi. Pragniemy modlitwą i majówkami wychwalać i wielbić Imię naszej Królowej. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  2. Dziś też Niedziela Dobrego Pasterza. W Kościele rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele
  3. Jutro Uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika głównego patrona Polski.
  4. W sobotę w dzień św. Macieja Apostoła w naszej parafii Uroczystość I Komunii świętej o godzinie 11.Spowiedż dzieci pierwszokomunijnych i rodziców w piątek o godz.15.Od niedzieli rozpocznie się dla dzieci Biały Tydzień.
  5. Spotkanie z dziećmi komunijnymi w środę i w czwartek po mszy św. o godz.18.
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział w uroczystości 3 Maja, wszystkim strażakom, którzy przybyli na msze świętą ku czci ich patrona św. Floriana.
  7. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  8. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.
  9. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  10. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  11. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.