na III Niedzielę Wielkanocną  1.05.2022r.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna-I niedziela maja, miesiąca poświęconego naszej Pani i Królowej Maryi. Pragniemy modlitwą i majówkami wychwalać i wielbić Imię naszej Królowej. Zapraszam na nabożeństwa majowe. Ofiary na diecezję. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza.
  2. W Kościele rozpoczyna się od 1 maja do 8 maja kolejny Ogólnopolski Tydzień Biblijny, zachęcający nas do czytania Słowa Bożego i rozważania go na co dzień.
  3. We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski i Dzień uchwalenia Konstytucji 3 maja. To również dzień modlitw w intencji polskiej emigracji. U nas w parafii uroczysty pochód o godz.10:45 od biurowca GS do Kościoła. Zapraszamy.
  4. We środę św. Floriana męczennika patrona strażaków. Zapraszam wszystkich braci strażaków w ten dzień na msze św. o godz.18.W piątek świętych Filipa i Jakuba Młodszego Ap.
  5. W tym tygodniu dni Eucharystyczne: I czwartek miesiąca-modlimy się o powołania; I piątek od 9,15 odwiedziny chorych; nabożeństwo do NSPJ; I sobota nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  6. Spotkanie z dziećmi komunijnymi w czwartek po mszy św. o godz.18.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział we wczorajszej uroczystości bierzmowania naszej młodzieży: młodzieży, rodzicom, świadkom i tym ,którzy tę uroczystość przygotowali. Bóg zapłać.

8 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

1. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.

10.Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii

11.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy

12.Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.