na II Niedzielę Wielkanocną -Niedzielę Miłosierdzia Bożego 24.04.2022r.

1. Dziś II Niedziela Wielkanocna-Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz.15 Godzina Miłosierdzia Bożego-Godzina Łaski. Zapraszam serdecznie wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego. Kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. W Kościele rozpoczyna się kolejny Tydzień Miłosierdzia. Zakończymy go uroczystym bierzmowaniem naszej młodzieży.
  3. Jutro św. Marka Ewangelisty. Procesja z uroczystym błogosławieństwem pól i modlitwą o urodzaje. Zapraszam wszystkich, szczególnie rolników.
  4. We wtorek 26 kwietnia św. Wojciecha bpa i męczennika patrona Polski a w piątek św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy i Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
  5. Dziękuje za ofiary złożone w skarbonkach wielkopostnych w kwocie 1705,29zł. Za ofiary złożone na Hospicjum św. Małgorzaty ok 2 tys. zł i na KUL 672 zł.
  6. W sobotę o godz.16 Uroczystość bierzmowania naszej młodzieży przez J.Eks.Ks.Bpa diecezjalnego Ryszarda Kasynę. Spowiedź w sobotę o godz.10:00.
  7. Zapowiedzi :Andrzej Wierzchołowski kawaler zam. Gostycyn i Angelika Wilkowska panna zam. W. Mędromierz zap. III; Kinga Zdun panna zam. Kamienica i Bartłomiej Łobocki kawaler zam. Lubiewice zap. III.
  8.   8 . Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  1. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.
  2. 10.Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  3. 11.W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  4. 12.Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.