Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 21.listopada  2021r.

1. Dzisiaj ostatnia niedziela Roku Kościelnego, Niedziela Chrystusa Króla, przed SUMĄ o godz. 945 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Spotkanie do bierzmowania, połączone z listopadową modlitwą za zmarłych, będzie w czwartek o 17.15

1. Świeczki wigilijne Caritasu będzie można nabyć od dzisiaj, zawsze po Mszy św., przy wyjściu z kościoła. Za tydzień zaś będą już w kościele poświęcone opłatki wigilijne.

1. W sobotę przed adwentem tradycyjnie w naszej parafii będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Niech każdy znajdzie choćby chwilę na to, by pomodlić się w kościele. Najlepiej przyjść na adorację wg wyznaczonego planu, jeżeli jednak komuś nie pasuje wyznaczone godzina, zapraszam o dowolnej porze.

1. Mszą Św. o 8;30 rozpoczniemy także parafialny etap Synodu Powszechnego. Całodzienna modlitwa będzie naszą ofiarą w intencji Synodu, następnie będzie można przekazać swoją opinię na temat tez i zagadnień synodalnych, albo bezpośrednio, albo pisemnie.

1. W minionym tygodniu zmarł + Kazimierz Szpyrka z Kamienicy
  2. Pielgrzym….

PLAN ADORACJI NA SOBOTĘ:

• 830 Msza Św. na rozpoczęcie Synodu Powszechnego – etap parafialny
  • 900 – 1000 – Przyrowa, Piła, ul. Pilska, ul. Szkolna
  • 1000 – 1100 – ul. Tucholska i Wybudowanie
  • 1100 – 1200 – Kamienica, bloki nr 13, 12, 10 i pozostali, mieszkańcy  Kamienicy
  • 1200 – 1300 – Kamienica, bloki nr 3, 4, 25, 26, 27
  • 1300 – 1400 – ul. Słoneczna, Mędromierska, Sępoleńska, Strażacka
  • 1400 – 1500 – ul. Bydgoska, Półkole, ul. Główna. Koślinka, Zygmunta Augusta, Krótka
  • 1500 – 1600 – ul. Usługowa, Okrężna, Pocztowa, Rzemieślnicza, Osiedle Sportowe oraz kandydaci do bierzmowania i I Komunii Św.