na niedzielę 03.10.2021Rr.

1. Zapraszam wszystkich parafian na Nabożeństwa Różańcowe do kościoła, szczególnie przygotowujących się do bierzmowania i I Komunii św.:
  • W dni powszednie będziemy odmawiać różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zawsze pomiędzy Mszami
  • Druga Msza Św., wyznaczona na 17;15 lub na 8;30, będzie rozpoczynać się po zakończeniu nabożeństwa różańcowego
  • W niedziele różaniec prowadzą Róże Różańcowe o godz. 9;30
  • Różaniec dla dzieci w niedziele o 11;00 i piątki o 15;30

1. Kancelaria Parafialna funkcjonuje już wg porządku jesienno-zimowego, czyli od 15;30

1. W poniedziałek 4.października wspominamy św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustynę Kowalską, w czwartek NMP Różańcową.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca. Podczas nabożeństwa Eucharystycznego będzie się modlić w intencji powołań do Służby Bożej.

1. W niedzielę 10.października na Mszy Św. o 11;15 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.

1. Za tydzień w niedzielę obchodzimy w całej Polsce Dzień Papieski. Z tej okazji, jak co roku, będzie zbiórka do puszek na Fundację Papieską Dzieło Nowego Tysiąclecia, która funduje stypendia uczniom i studentom z rodzin mniej zamożnych, zwłaszcza z małych miejscowości.

1. Kolekta z przyszłej niedzieli, drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczona będzie na nasze cele gospodarcze i bieżące płatności.

1. Na najbliższą sobotę Ksiądz Biskup zaprasza Róże Różańcowe z całej diecezji do Pelplin na Kongres Różańcowy.

1. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka + Irena Ignaszak z Gostycyna

1. Pielgrzym…