Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 11.07.2021r.

1. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w każdą niedzielę na godz. 7;35.

1. We wtorek 13.lipca o godz.19;00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie:
  • Nabożeństwo rozpoczniemy poświęceniem nowej figurki Matki Boskiej Fatimskiej.
  • Bezpośrednio przed nabożeństwem będzie można przekazywać intencje modlitewne do Matki Bożej.
  • Przynosimy ze sobą świece

1. W piątek 16.lipca, przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Po Mszy św. o godz. 1715 będzie błogosławieństwo szkaplerzy i wszystkich, którzy je noszą, a także tych, którzy zechcą szkaplerz przyjąć. Zachęca się do noszenie szkaplerza na co dzień, choćby w formie medalika. Wszystkich, którzy mają nowe szkaplerze, proszę, aby przynieść je do poświęcenia.

1. Od 18.lipca rozpoczyna się doroczny Tydzień Św. Krzysztofa. W tym czasie przypominamy o zasadach bezpieczeństwa i kultury poruszania się na drogach. Modlimy się za wszystkich kierowców, przewoźników, pielgrzymów i podróżujących. Poświęcenie pojazdów będzie na zakończenie tego tygodnia w niedzielę 25.lipca.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele remontowe i gospodarcze.

1. W najbliższym czasie rozpocznie się instalacja oświetlenia parkingu przykościelnego i częściowo cmentarza. Będzie to możliwe dzięki wsparciu Gminy Gostycyn, za co w imieniu nas wszystkich dziękuję Panu Wójtowi. W sierpniu zaś, ale to już inwestycja parafialna, rozpoczniemy wymianę siatki ogrodzeniowej na cmentarzu.

1. Zapowiedzi przedślubne:
  • Karolina Weyna z Gostycyna i Michał Szweda z Tucholi