Najnowsze zasady uczestnictwa w nabożeństwach od 17.maja:

• Na Mszę Św. i nabożeństwa możemy zaprosić jednorazowo ok. 60.osób
  • Na czas trwania stanu epidemicznego mamy dodatkowe Msze Święte niedzielne: w soboty o godz. 1600; 1700 i 1800. Zachęcam do korzystania z tej możliwości. W soboty jest zawsze więcej dostępnych miejsc.
  • Wszyscy domownicy siadają w jednej ławce, jak najbliżej siebie
  • Miejsca w kościele zajmujemy już od pierwszej ławki, tak, aby zachować jak największy dystans od pozostałych uczestników liturgii.
  • O spowiedź można zawsze poprosić także poza konfesjonałem /w bocznej kruchcie od strony cmentarza/
  • W przypadku pogrzebu – wszystkie obrzędy mogą odbywać się już w kościele
  • Kancelaria Parafialna urzęduje wg wyznaczonego planu. Proszę jednak o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne, pozwala to wcześniej przygotować dokumenty i skraca czas przebywania w biurze.

Aby nie gromadzić wszystkich chętnych na jednej, czy dwóch wyznaczonych godzinach, proponuję następujący porządek uczestnictwa w nabożeństwach:

• sobota 16;00 – ul. Bydgoska, Półkole, ul. Główna
  • sobota 17;00 -Kamienica, bloki nr 13, 12, 10 i pozostali mieszkańcy Kaminicy
  • sobota 18;00 – ul. Usługowa, Okrężna, Pocztowa, Rzemieślnicza
  • niedziela 8;15 – Przyrowa, Piła, ul. Pilska, ul. Szkolna, ul. Tucholska i Wybudowanie, ul. Tucholska, Sępoleńska
  • niedziela 10;00 – ul. Słoneczna, Mędromierska, Strażacka, Zygmunta Augusta, Koślinka, Krótka
  • niedziela 11;15 – Kamienica, bloki nr 3, 4, 25, 26, 27 oraz rodzice dzieci do I Komunii, Osiedle Sportowe, ul Projektowana, wszystkie pozostałe ulice i wybudowania wcześniej niewymienione.

można oczywiście uczestniczyć na Mszy Św. o innej porze.