W dniu dzisiejszym 10.02.2022r dokonano naprawy dachu na kościele parafialnym w Gostycynie od strony północnej po ostatnich silnych wiatrach. Uzupełniono brakujące dachówki. Południowa część dachu też wymaga naprawy jednak z powodu braku możliwości dojazdu podnośnika z powodu jego dużych gabarytów naprawa odbędzie się z drabiny w późniejszym terminie. Za dokonanie napraw serdecznie dziękuję Państwowej Straży Pożarnej z Tucholi, która udostępniła podnośnik, pracownikom i władzą P.U.H. “KAMIONKA” sp. z o.o. Gostycyn, sołtysowi wsi za koordynację prac,  wszystkim parafianom obecnym na miejscu.

Ks. Zbigniew