INTENCJE MSZALNE: od 26.lipca

• Poniedziałek 26 lipiec
  • 1715 za + Waleriana, Stanisława Prill, Marcina Ciba; dziadków Prill i Krzemkowskich; Iwonę Karczmarza

• Wtorek
  • 1715 za + rodziców Halinę i Bernarda Świetlik
  • 1800 za + Waldemara Osowickiego, Barbarę i Edmunda Osowickich oraz w pewnej Panu Bogu znanej intencji.

• Środa
  • 1645 Różaniec
  • 1715 za + Mariannę, Kazimierza Stajkowskich i Urszulę Lewandowską
  • Nowenna do MBNP i Litania do Św. Józefa
  • 1800 za + Jana Wicikowskiego od uczestników pogrzebu

• Czwartek
  • 1715 za + Władysławę, Romana, Wiesława i Zdzisława Ratkowskich
  • 1800 za + Halinę i Stanisława Szymoniak i + rodziców z obojga stron

• Piątek
  • 830 za + Barbarę, Helenę, Otto Stoltzenburg; Annę, Władysława Januszewskich i Bolesława Główczewskiego
  • 1600 ślub: Justyna Walas i Daniel Dombrowski
  • 1715 za + Romana Kanarskiego od PP Bolińscy
  • 1800 za + Mieczysława, Eugeniusza Leśniewicz, Jerzego Ziarko, Zdzisławę, Czesławę, Józefa Kazimierza Sobczyk

• Sobota / Msza Św. o godz. 1800 (tylko) odprawiana jest jako niedzielna/
  • 1600 za + Andrzeja Ozimek w 1r.śm
  • 1715 za + Mariannę, Bronisława, Marcina Ciba; Zofię, Klemensa, Barbarę Kolasa i + z rodzin Kolasa i Ciba
  • 1800 za + Jana Krywalda w 9.r.śm. + rodziców, Jana Szumachera i braci Mariana i Edmunda.

• Niedziela 1.sierpień
  • 815 za + Andrzeja Szymańskiego z okazji 35.urodzin oraz + Mirosława
  • 1000 za + Weronikę, Hieronima, Eugeniusza Ratkowskich; + z rodzin Ratkowskich, Krausa, Wamka, Resmer, Klaisa, Gnas i Zmorzyńskich
  • 1115 za + Zofię, Benedykta, Jerzego, Wiesława Hoffmann; Jadwigę Debner, Anielę Musiał; babcie i dziadków z obojga stron oraz + z rodzin Myk i Mazalon.