INFORMACJE   O   DUSZPASTERSKICH   INICJATYWACH INTERNETOWYCH   W   DIECEZJI   PELPLIŃSKIEJ

W związku z ograniczeniami dotyczącymi uczestnictwa we Mszy Świętej i nabożeństwach oraz organizowania rekolekcji, Biskup Pelpliński wraz z instytucjami diecezjalnymi proponują udział on-line w następujących celebracjach i wydarzeniach.

Msza Święta będzie transmitowana na stronie Radio Głos (również na kanale YouTube i Facebooku) w następujące dni, począwszy od 22 marca br.:

• niedziela – z kaplicy biskupa diecezjalnego o godz. 15.00
  • niedziela – tradycyjna transmisja z Bazyliki katedralnej w Pelplinie

o godz. 10.00

• poniedziałek – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00
  • wtorek – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00
  • środa – z kaplicy pw. św. Barbary w Seminarium Duchownym

w Pelplinie o godz. 18.00

• czwartek – z kaplicy pw. św. Barbary w Seminarium Duchownym

w Pelplinie o godz. 18.00

• piątek – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00

w łączności z nabożeństwem Drogi krzyżowej

• sobota – z kościoła pw. Bożego Ciała w Pelplinie o godz. 18.00

Msza Święta w uroczystość świętego Józefa będzie transmitowana z kaplicy pw. św. Barbary w Seminarium Duchownym w Pelplinie o godz. 18.00.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą transmitowane w piątki dla dzieci o godz. 16.00, dla młodzieży o godz. 19.00, dla dorosłych o godz. 18.00. Gorzkie żale natomiast w niedzielę o godz. 17.30.

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej przygotowuje rekolekcje w formie
on-line dla dorosłych i młodzieży (dostępne od Niedzieli Palmowej) oraz materiały do parafialnej katechezy przed I Komunią Świętą oraz bierzmowaniem.