Parafialne koło Caritas przekazało prezenty dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Gostycynie. Były to przede wszystkim słodycze i różnego rodzaju smakołyki, które zbieraliśmy do specjalnie oznakowanych wózków zakupowych wystawionych w sklepach na terenie naszej parafii.

Znalazło się wiele życzliwych osób, które szeroko otworzyły swe serca dla dzieci z naszego Domu Dziecka. Dziękujemy za to serdecznie, a dzieciom życzymy smacznego oraz dużo miłości na Święta i na całe życie.

Pamiętajmy, że dobro wraca.

Prezenty jeszcze nie zapakowane, więc Święty Mikołaj będzie miał co robić