na  Niedzielę Palmową 10.04.2022r.

1. Dziś Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej .Uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie palm. Kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. Rozpoczyna się Wielki Tydzień a w nim Święte Triduum Paschalne: Wielki Czwartek; Wielki Piątek i Wielka Sobota.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz.17:30.
  4. Dzisiaj Gorzkie żale o godz.9:45. Zapraszam.
  5. Skarbonki wielkopostne przynosimy w Wielką Sobotę. Kto chce wziąć udział w losowaniu nagród prosimy skarbonki podpisać.
  6. W Wielki Piątek obowiązuje ścisły post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Ofiary złożone podczas adoracji krzyża przeznaczone są na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  7. Wielkie podziękowanie za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  8. Wszystkim parafianom, gościom i wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.
  9. Zapraszam na pielgrzymki ;I do Częstochowy a II we wrześniu na Podkarpacie.
  10. Na zakończenie każdej Mszy Św. odmawiamy naszą modlitwę do św. Rozalii
  11. W środy mamy różaniec przed mszą św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy
  12. Codziennie, za przyczyną św. Siostry Faustyny, modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  13. Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę o godzinach: 1000, 1100,,1200,1500
  14. Zapowiedzi parafialne:
  • Andrzej Wierzchołowski kawaler zam. Gostycyn i Angelika Wilkowska panna zam. Wielki Mędromierz zapowiedz I
  • Kinga Zdun panna zam. Kamienica i Bartłomiej Łobocki kawaler zam. Lubiewice zapowiedz I